تزریق چربی - دکتر مریم هاشمی 5

آنچه در مورد پیوند چربی باید بدانید!

یکی از جدیدترین روش‌های پیوند چربی در عملیات زیبایی که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت روش نانوفت است که یک مفهوم جدید در انتقال و تزریق چربی می‌باشد و می‌تواند تأثیرات معجزه آسایی در جوانسازی پوست داشته باشد.
در این مقاله از وب سایت رسمی دکتر مریم هاشمی قصد داریم تا در رابطه با این روش توضیحات بیشتری را به شما عزیزان ارائه بدهیم پس با ما همراه باشید.

تزریق چربی چیست؟

پیوند چربی می‌تواند نقایص زیبایی را که در اثر از بین رفتن بافت‌های زیرین پوست که اصطلاحاً به آن‌ها بافت‌های زیرجلدی گفته می‌شود مانند آتروفی صورت که به دلیل کاهش وزن زیاد و یا چین و چروک‌ها در اثر پیر پوستی بسیاری موارد دیگر را اصلاح کند. این فرآیند که شامل استخراج، پردازش و در نهایت پیوند چربی می‌باشد با استفاده از متد‌های مختلفی انجام می‌شود که متد نانوفت یکی از این روش‌ها می‌باشد.

در کلی‌ترین حالت ممکن تزریق چربی برای درمان موارد زیر استفاده می‌شود:

  • آتروفی شدید
  • عدم تقارن صورت
  • لیفت ناحیه میانی و فک
  • لیفت پایین صورت و گردن
  • ظاهر صورت اسکلتی شده باشد

پیوند چربی نزد دکتر مریم هاشمی

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در این زمینه دارید و یا تصمیم خود را گرفته و قصد انجام پیوند چربی به روش نانوفت را دارید همین امروز با کلینیک دکتر مریم هاشمی تماس بگیرید تا از کم و کیف کار با خبر شوید. مجموعه ما با وجود کادری با تجربه و فنی و با استفاده از آخرین متد‌های روز دنیا در کنار دستگاه‌های پیشرفته و استاندارد آماده ارائه تمامی خدمات به شما عزیزان می‌باشد.

جمع بندی

تا به اینجای کار در این مقاله از وب سایت رسمی دکتر مریم هاشمی تمام تلاش خود را کردیم تا در رابطه با به روزترین و بهترین روش تزریق چربی با شما صحبت کنیم در انتها لازم به ذکر است که هرچقدر این روش می‌تواند کارساز و مفید باشد در صورتیکه در نزد افراد بی‌تجربه و غیر متخصص انجام شود می‌تواند خطرناک و آسیب‌رسان باشد بنابراین توصیه می‌شود که حتماً برای پیوند چربی به روش نانوفت از متخصصان این حرفه کمک بگیرید.

موفق و پیروز باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا